Hitteplan tips - Ontmoetingsplek Huis van het Kind

Wanneer

  • woensdag 3 juni 2026 van 14:00 tot 16:00 uur

Locatie

Kerk Sint Kristoffel
Schoolstraat 90, 8650 Houthulst

Woensdag 6 juni 2026, thema warme weer

Kom langs van 14u tot 16u, in de Orangerie achter de Sint-Kristoffelkerk (Schoolstraat, Houthulst)!

Activiteit: Omgaan met hitte

Tijdens deze infosessie krijg je praktische tips om jezelf en je kind te beschermen tegen zon en warmte. We bespreken hoe je veilig kan omgaan met hittegolven en waar je best op let bij warm weer.

Je leert onder andere hoe je je kind goed beschermt tegen de zon, voldoende laat drinken en oververhitting voorkomt.

Een handige en toegankelijke sessie met tips die je meteen kan toepassen op warme dagen. โ˜€๏ธ๐Ÿงข๐Ÿ’ง๐Ÿ‘ถ

Ontmoetingsplek Huis van het Kind: Een fijne plek om elkaar te ontmoeten!

Even op adem komen, samen met anderen

Welkom in de Ontmoetingsplek van Huis van het Kind Houthulst. Bij Huis van het Kind bieden we een warme en veilige plek waar je als gezin even tot rust kan komen.

Kortom, een gezellige ontmoetingsplaats voor ouders en kinderen.

Kom langs samen met de kinderen om andere ouders te ontmoeten en de kinderen een leuke namiddag te bezorgen. Er zijn verschillende activiteiten op kindermaat en ook voor jullie is er heel wat informatie en inspiratie beschikbaar rond opvoeden en opgroeien.

Je wordt warm onthaald door vertrouwde gezichten uit de gemeente.

Een vaste plek om samen te komen, ervaringen te delen en te genieten van een tas koffie en een koekje.

Organisatie

Gemeentebestuur Houthulst
Markt 1 , 8650 Houthulst
Website
www.houthulst.be/activiteiten

Niveau Nederlands

Je begrijpt al een beetje Nederlands, maar je durft nog niet zo goed praten
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.

Categorieën

Contact

  • affiche activiteiten HvhK Houthulst juni 2026 (vergroot foto) Houthulst